. . .
Kompleksowa realizacja
Firma oferuje szeroki zakres usług w ramach projektowania, montażu i uruchomienia instalacji elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych i słaboprądowych. Co sprawia, że gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo powierzonych Nam inwestycji. Oferujemy opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych wraz z kosztorysami i przedmiarami robót.
Instalacje elektryczne
Podczas procesu projektowania instalacji elektrycznych możemy zaproponować Ci rozwiązania czołowych firm oświetleniowych wraz z aranżacją wybranych opraw. Budowa linii kablowych zewnętrznych i wewnętrznych średniego i niskiego napięcia nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.
Instalacje sanitarne
Opis w przygotowaniu ...
Instalacje słaboprądowe
Niezbędnym elementem nowoczesnego budownictwa jest automatyka budynkowa, sieci teletechniczne, systemy bezpieczeństwa oraz instalacje telewizyjne i nagłośnienia. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i udokumentowane doświadczenie.
Budownictwo
Opis w przygotowaniu ...
O firmie

IXO SERWIS spółka z o. o. istnieje na rynku od 1997 roku i prowadzi swoją działalność głównie na terenie Polski, ale nie obawia się wyzwań na rynku europejskim. Firma posiada własną hurtownie z bogatym asortymentem instalacyjnym i sprzętem elektromechanicznym. W celu przyjrzenia się Naszym dotychczasowym efektom pracy zapraszamy do obejrzenia oferty firmy oraz realizacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hurtownia

Hurtownia IXO SERWIS „ELECTRA” oferuje sprzedaż hurtową oraz detaliczną asortymentu elektrycznego oraz instalacyjnego renomowanych producentów. Czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klienci

Instalacje elektryczne

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z instalacją elektryczną. Od projektu po ułożenie i uruchomienie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje sanitarne

W budowanych obiektach również niezbędna jest instalacja sanitarna. W tej branży mamy nie mniejsze doświadczenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inteligentne budownictwo

Inwestorzy coraz częściej oczekują nowoczesnych instalacji, które ułatwią sterowanie i zarządzanie obiektem. Takie możliwości oferuje zastosowanie automatyki budynkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje wentylacyjne

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej. Zapewniamy bezobsługowe systemy cyrkulacji powietrza.

CZYTAJ WIĘCEJ