. . .
Kompleksowa realizacja
Firma oferuje szeroki zakres usług w ramach projektowania, montażu i uruchomienia instalacji elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych i słaboprądowych. Co sprawia, że gwarantujemy kompleksowe wykonawstwo powierzonych Nam inwestycji. Oferujemy opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych wraz z kosztorysami i przedmiarami robót.
Instalacje elektryczne
Podczas procesu projektowania instalacji elektrycznych możemy zaproponować Ci rozwiązania czołowych firm oświetleniowych wraz z aranżacją wybranych opraw. Budowa linii kablowych zewnętrznych i wewnętrznych średniego i niskiego napięcia nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.
Instalacje sanitarne
Opis w przygotowaniu ...
Instalacje słaboprądowe
Niezbędnym elementem nowoczesnego budownictwa jest automatyka budynkowa, sieci teletechniczne, systemy bezpieczeństwa oraz instalacje telewizyjne i nagłośnienia. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników i udokumentowane doświadczenie.
Budownictwo
Opis w przygotowaniu ...

O firmie


IXO SERWIS spółka z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku i prowadzi swoją działalność głównie na terenie Polski, ale nie obawia się wyzwań na rynku europejskim. Firma posiada własną hurtownie z bogatym asortymentem instalacyjnym i sprzętem elektromechanicznym.

 

IXO SERWIS jest doświadczonym i cenionym wykonawcą we wszystkich dziedzinach budownictwa. Główne obszary działalności firmy to budownictwo ogólne, instalacje elektryczne, teletechniczne, sanitarne, wentylacja, inteligentne budynki. W ramach kompleksowej realizacji robót wykonywane są następujące projekty:

 

  • Budynki biurowe i użyteczności publicznej
  • Budynki mieszkalne
  • Budynki rekreacyjno-sportowe
  • Centra Handlowe
  • Hale produkcyjne i magazynowe
  • Obiekty przemysłowe
  • Oraz obiekty o innym przeznaczeniu

 

W celu przyjrzenia się Naszym dotychczasowym efektom pracy zapraszamy do obejrzenia oferty firmy oraz realizacji.